Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
بهترین مقاصد برای ماه عسل + تصویر - سان سیر

بهترین مقاصد برای ماه عسل + تصویر

ماه عسل را شاید بتوان شیرین ترین و بهترین آغاز یک زندگی خوب تصور کرد. بسیاری از زوج های جوان امروزه برای ماه عسل به سفرهای رویایی و زیبایی میروند. همینکه تصمیم بگیرید برای ماه عسلتان سفر کنید، سوال بعدی تان احتمالا این است: کجا برویم؟ سان سیر به شما چند مورد از بهترین مقاصد ماه عسل دنیا را معرفی می کند.
۱

جزایر یونان

از دلایل انتخاب یونان به عنوان یکی از بهترین مقاصد ماه عسل تعداد بالای جزایر آن (حدود ۶۰۰۰) است، دریایی فیروزه ای که انتهایی ندارد در کنار صخره های عظیم و سواحل ماسه ای کم نظیر فقط بخش کوچکی از دیدنی های جزایر یونانی هستند. اگر می خواهید یک جشن عروسی کوچک و شاد در یونان برگزار کنید، پیشنهاد ما جزیره ی Amorgos است که مانند نگین درخشانی می درخشد. فراموش نکنید که یونان در وضعیت اقتصادی خوبی نیست در نتیجه سفر به این کشور و جزایر آن ارزان خواهد بود.

۲

اندونزی

اندونزی شهرهای منحصر بفردی دارد که بالی فقط یکی از آنهاست، با این وجود وقتی پای یک جای رمانتیک و خاص برای ماه عسل در میان باشد، هیچ منطقه ای در این کشور به اندازه ی بالی نخواهد درخشید. جزیره ای با آب و هوای معتدل، جنگل های استوایی و چشم اندازی حیرت آور به اقیانوس. یکی از خوبی های انتخاب بالی به عنوان یکی از مقاصد ماه عسل این است که در سال های اخیر، آژانس های مختلفی در بالی تاسیس شده اند و برای زوج هایی که به قصد برگزاری ماه عسل وارد بالی می شوند، هر روز یک برنامه ی منحصر بفرد و جالب دارد که در صورت تمایل می توان به یکی از این آژانس ها سر زد.
۳

تایلند

غیر ممکن است که صحبت از بهترین مقاصد ماه عسل در میان باشد و اسمی از تایلند نبرد. دلیل بیشتر زوج ها برای انتخاب تایلند، سواحل یکه تاز، غذاهای خوشمزه و مهمان نوازی مردم آن است. جزیره پوکت و کوه سامویی در تایلند، بهترین مناطق این کشور برای این هدف هستند. با این حال، جزایر کوچک تر را هم نباید از یاد برد. یکی از خوبی های تایلند، نزدیک بودن این کشور و پایین بودن هزینه های آن است، مثلا اقامت در هتل بسیار لوکس تایلند، هزینه ای نصف اقامت در هتلی مشابه در شهری مثل سیدنی و یا یکی از شهرهای اروپایی دارد.

آفریقای جنوبی

تنوعی که در این کشور از هر لحاظ وجود دارد باعث خاص شدن آن شده است. طبیعت گردی در این کشور، یکی از بهترین وجه های آن است. علاوه بر این، سواحل خاصی در خط ساحلی کیپ تاون وجود دارد. این کشور هر چه که از یک سفر خوش انتظار دارید را عایدتان می کند.
۴

مطالب پیشنهادی