Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور کشتی کروز؛ تور لوکس در آب های آرام - سان سیر

تور کشتی کروز؛ تور لوکس در آب های آرام

تور کشتی کروز یکی از تجربه های لوکس زندگی هر فردی است. سفر در اقیانوس ها و در آبی بیکران طبیعت میتواند برای هر کسی خاطرات تکرارنشدنی بسازد. کشتی های کروز از جمله گرانترین وسایل نقلیه ساخته شده هستند و به هتل های ۵ستاره روی آب معروف هستند. در یک تور کشتی کروز فرصتی تکرار نشدنی را برای بازدید از شهرهای مختلف در مدت زمانی کوتاه را خواهید داشت. در ادامه با سان سیر همراه باشید تا در مورد تور های کروز را بشناسیم:

تاریخچه

ظهور کشتی کروز به سال ۱۸۴۴ برمی گردد که در این سال شرکت کشتیرانی P&O اولین تور کروز به سمت جزیره مالتا، کشور یونان و تنگه جبل الطارق را راه اندازی کرد. در حقیقت طراحی کشتی کروز راهی برای جذب هرچه بیشتر افراد به سفرهای دریایی بود زیرا تا قبل از راه اندازی تورهای کشتی، بخش اعظم فضای کشتی ها به حفظ منابع سوخت، غذا و… اختصاص داده می شد و از این رو خبری از یک سفر لوکس در کار نبود و به همین دلیل انتخاب اکثر افراد برای سفر، هواپیما بود و فقط علاقمندان واقعی به سفرهای دریایی از کشتی استفاده می کردند. بدین ترتیب ایده طراحی کشتی های لوکس کروز به عنوان راهی برای رونق بخشیدن به سفرهای دریایی شکل گرفت.

تاریخچه کشتی کروز

امکانات کشتی کروز

کشتی های کروز امروزی بسیار لوکس و اصطلاحاً «همه چیز تمام» هستند. چندین استخر، پارک آبی، سرسره های آبی، سالن کنفرانس و استند آپ، سالن کنسرت و رستوران مجلل ساده ترین امکانات حاضر در یک کشتی کروز است. وعده های غذایی رستوران ها در کشتی های کروز بسیار وسوسه کننده است و اغلب مسافران با اینکه می توانند از غذای رایگان رستوان اصلی کشتی استفاده کنند وسوسه می شوند سراغ سایر رستوران ها نیز بروند. در بسیاری از کشتی های کروز محل سرگرمی برای کودکان با فضای علمی نیز وجود دارد. فضاهایی برای کشف اعماق اقیانوس یا سفر در فضا که برای کودکان بسیار سرگرم کننده است.

امکانات کشتی کروز

تور کشتی کروز

تورهای کشتی کروز ارائه شده در ایران تنوع چندانی ندارند. اولین مشکل تحریم شدن ایرانیان عزیز توسط برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات است. مشکل بعدی هزینه های سفر میباشد که با کاهش ارزش ریال این مشکل وخیم تر نیز شده است. اما همچنان تورهای کشتی کروز با در نظر گرفتن تمامی شرایط ارائه میشود. در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات کروز، MSC از محبوبیت زیادی برخوردار است. چرا که کشتی های کروز این شرکت بسیار مدرن و همچنین مقاصد بسیاری از جمله یونان، ترکیه و اروپا را ارائه میدهد.

تور کشتی کروز یونان و تور کشتی کروز اروپا از محبوب ترین تورهای کروز در ایران محسوب میشود. وجود جزایر زیبا، سواحل جذاب و تفریحات خانوادگی، تور کشتی کروز یونان را به محبوب ترین مقصد تبدیل کرده است. اگر اهل سفر لوکس تریو هیجان انگیزتری هستید، ترو کشتی کروز اروپا بهترین گزینه برای شماست. این تورها با عبور از میان کشورهای اروپایی متصل به آب، سفری دلنشین و متنوع را به شما ارائه میدهد. در بسیاری از این تورها، صبح چشمان خود را در شهری باز میکنید و میتوانید تا بعدازظهر در این شهر به تفریح بپردازید. بعدازظهر با شروع مراسم های ویژه در کشتی، حرکت آغاز شده و صبح فردا در شهر یا کشور دیگری هستید.

تور کشتی کروز

مأمنی در دریا

مأمنی در دریا نام یکی از بزرگترین کشتی های کروز دنیا است. این کشتی قابلیت جابه جایی ۶۲۹۶ نفر دارد. وزن این کشتی غول پیکر بیش از ۲۲۵هزار تن است. هزینه ساخت این کشتی ۱.۴ میلیارد دلار بوده و در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است. در ویدیو زیر این کشتی را بیشتر بشناسید:

مطالب پیشنهادی