Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
شعار تبلیغاتی کشورهای آسیایی - سان سیر

شعار تبلیغاتی کشورهای آسیایی

در شعار تبلیغاتی کشورهای آسیایی مناسب و کامل یکی مهمترین موضوعات در قسمت گردشگری می باشد. گاهی اوقات این آرمان ها خیلی جذاب هستند.روسیه، چین، ژاپن، هند، ترکیه، ارمنستان و گرجستان از پربازدیدترین کشورهای آسیایی از نظر گردشگری هستند. این کشورها شعارهای زیبا و آرمانی خود را در دنیا تبلیغ می کنند تا بتوانند صنعت گردشگری خود را زنده نگه دارند. در ادامه با سان سیر همراه باشید تا خلاصه ای از شعارهای گردشکری کشورهای اقلیم آسیایی را دوره کنیم:
تورهای مسافرتی

روسیه

کشور روسیه در بخش آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده است، همچنین بزرگترین کشور دنیا از نظر مساحت به شمار می آید و پهناورترین کشوره جهان در شمال اوراسیا است. یک هشتم این کشور منطقه ی قابل سکونت در دنیا را تشکیل داده و با جمعیتی بالغ بر ۱۴۴ میلیون نفر جزء نهمین کشورهای پر جمعیت در دنیا محسوب میشود.

شعار گردشگردی روسیه: روسیه ی خودتان را آشکار کنید.

چین

شلوغ ترین کشور در میان کشورهای آسیایی و جهان چین است. پایتخت این کشور بیجینگ و با نام جمهوری خلق چین در بخش شرق قاره آسیا قرار دارد و یک قطب اقتصادی بسیار قدرتمند در آسیا تبدیل شده است.

شعار گردشگری چین: چین هرگز مانند قبل نخواهد بود.

ژاپن

ژاپن کشوری احاطه شده در آب است، که با مرز های آبی چین،کره جنوبی،کره شمالی و روسیه  همسایه است این کشوربا جمعیت ۱۲۷ میلیونی و ۶۸۵۳ جزیره جزء دهمین کشور پرجمعیت به حساب می آید، همچنین توکیو پایتخت ژاپن با جمعیت ۳۵ میلیون نفر از گرانترین و بزرگترین پایتخت های جهان است.

شعار گردشگری ژاپن: کشفیات بی پایان

هند

هندوستان در بخش شگفت انگیز جنوب آسیا و با اقیانوس هند مرز آبی دارد همچنین از شمال غربی با پاکستان، چین،بوتان،نپال و تبت، از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه  است. پایتخت آن دهلی نو و دارای خاکی مرطوب و حاصلخیز می باشد. هندوستان یک از خارق العاده ترین کشورهای دنیا از لحاظ دیدنی به شمار می آید.

شعار گردشگری هند: هند غیر منتظره!

گردشگری

ترکیه

ترکیه بین قاره آسیا و اروپا قرار گرفته و  یک کشور دموکراتیک و سکولار با جمهوری پارلمانی است که فرهنگ بسیار غنی ای دارد زبان رسمی آن ترکی استانبولی و آنکارا پایتخت آن است و از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار و همچنین مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.

شعار گردشگری ترکیه: مهمان ما باشید

ارمنستان

ایروان پایتخت ارمنستان و کشوری است در قفقاز جنوبی ،منطقه ی اوراسیا. ارمنستان از شمال با گرجستان،از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم مرز است.

شعار گردشگری ارمنستان: از ارمنستان دیدن کنید، جای زیبایی است.

گرجستان

کشوری در منطقه قفقاز و در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی می باشد و از قسمت غربی با دریای سیاه ،از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب شرقی با جمهوری آذربایجان هم مرز است. تفلیس پایتخت این کشور و بزرگترین شهر گرجستان میباشد و زبان رسمی آن گرجی که یکی از چهارده الفبای موجود در جهان است.

شعار گردشگری گرجستان: بهترین لحظات زندگی تان را تجربه کنید.

مطالب پیشنهادی