Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
پیست سپیدان؛ اسکی بر فراز کوه های زاگرس - سان سیر

پیست سپیدان؛ اسکی بر فراز کوه های زاگرس

مجموعه توریستی پیست سپیدان که با نام پولادکف نیز شناخته میشود، در ۸۸ کیلومتری شهر شیراز و در ارتفاعات کوه های زاگرس با ارتفاع ۲۸۵۰ متر از سطح دریا در منطقه بکر و منحصر بفرد شکرک واقع شده است. این مجموعه در میان دو استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد، دارای موقعیت مکانی متمایز و منحصر بفردی میباشد. هر ساله با بارش برف پاییزی، پیست سپیدان آغاز به کار میکند و معمولاً تا اواسط فصل بهار باز است. هر چند در دیگر ایام سال نیز برخی امکانات قابل استفاده هستند.

اسکی بر فراز کوه های زاگرس

اسکی در پیست سپیدان میتواند تجربه ای کاملاً متفاوت را برای شما رقم بزند. اسکی بر فراز کوه های زاگرس حسی کاملاً متفاوت و خارق العاده را برای علاقه مندان به این ورزش به همراه دارد. موقعیت جغرافیایی این پیست، آب و هوای متفاوت نسبت به دیگر پیست های اسکی در ایران باعث می شود تجربه ای جدید را برای شما رقم بزند.

پیست اسکی پولادکف

امکانات تفریحی و رفاهی

با توجه به این پیست سپیدان یک مجموعه تورسیتی بین المللی است، امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری در خود جای داده است. مهم ترین امکانات این مجموعه شامل هتل چهار ستاره، پیست آموزشی اسکی، پیست بین المللی استاندارد اسکی، پیست اسنومبیل مجهز، تله کابین، دریاچه مصنوعی، پیست دوچرخه سواری، رستوران، فست فود، کافی شاپ، پیست کارتینگ، پیست موتور سواری، پیست ماشین سواری، پارکینگ، گیم نت، سالن بازی، بارک کودک، زمین والیبال، قایق سواری، تله استیژ، پیست ماشین های چهار چرخ باگی، پیست اسب سواری، فروشگاههای مختلف ورزشی و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد. این پیست به دستگاه برف ساز مدرنی هم مجهز شده است که در تصویر مشاهده می کنید.

دستگاه برف ساز پیست سپیدان

دسترسی

پپیست اسکی پولادکف در ۸۸ کیلومتری شمال شیراز و کیلومتر ۱۵ جاده سپیدان به آبشار مارگون قراردارد. پیست سپیدان از نظر دسترسی بسیار میتواند سفر جذابی را برای شما رقم بزند. با توجه به اینکه استان فارس مملو از جاذبه های گردشگری است، در هر گوشه ای از این استان می توان جاذبه های منحصر به فردی یافت. مهم ترین جاذبه نزدیک به این پیست، آبشار مارگون است. این آبشار زیبا در تمامی فصول زیبا است و حتماً از آن دیدن فرمایید. از دیگر جاذبه های نزدیک به پیست سپیدان می توان به چله گاه، تنگ تیزاب، برم فیروز، شش پیر و تنگ مهریان اشاره کرد.

پیست اسکی سپیدان

مطالب پیشنهادی