نظرات و
پیشنهادات

خواهشمند است نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با کلیه اعضا خانواده سان سیر، تورها، مسیرها و هر آنچه که از دیدگاه شما میتواند در بهتر شدن سرویس دهی و خدمات سان سیر به ما کمک کند، اعلام نمایید.

بیشتر

tsun.ir

تی سان با همکاری تمامی ایرلاین های داخلی و ۹۰۰ ایرلاین خارجی به «کامل ترین مرجع رزرو بلیط هواپیما» تبدیل شده است. در تی سان شما قادر هستید خرید و استرداد آنلاین پرواز های خود ا در محیطی کاملا ساده و شخصی انجام دهید.

بیشتر

سفر به سلیقه شما

شما میتوانید به جای سفرهای گروهی و سفرهایی که در قالب یک پکیج برای شما طراحی گردیده سفری را انتخاب کنید که متخصصان ما در مسیر انتخابی شما و طبق شب ها و مسیرهای شما طراحی مینمایند. پس مسیر خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بیشتر

باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان سان سیر میتوانید از خدمات ویژه و تخفیفات نقدی و اعتباری استفاده نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه باشگاه مشتریان ما مراجعه نمایید.

بیشتر

مقصد های فوق العاده

مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد که ممکن است شما هنوز تجربه نکرده باشیدمقاصد زیر از نگاه مسافرها جز مکان های دیدنی  برای یک سفر جذاب میباشد.

آخرین پست های وبلاگ

در این بخش سعی شده است که مقاصد توریستی جذاب را برای شما عزیزان معرفی نموده و بدین وسیله شما را در انتخاب مسیر مورد نظرتان یاری کنیم.

هتل های توصیه شده

انتخاب یک هتل خوب و مناسب میتواند سفر شما را جذاب تر و به یاد ماندنی تر کند. در انتخاب هتل باید به مواردی همچون برخورد کارکنان هتل،اینترنت رایگان، ویژگی‌های اتاق شما در هتل، فضای هتل، غذاهای هتل، محل قرار گرفتن هتل و .. توجه کنید. با ما همراه باشید با معرفی تعدادی از هتل های لوکس و زیبا ....

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.