Meritus Pelangi Hotel langkawi

هتل مریتوس پلانگی لنکاوی

Booking Rate : 8.5

توضیحات

این هتل در امتداد سواحل ماسه ای لنکاوی قرار داشته و اقامتی آرامش بخش را در کلبه های چوبی بزرگ فراهم می آورد. ریزورت دارای ساحل اختصاصی. 4 گزینه متفاوت غذا خوری و 2 استخر بیرونی رایگان است. اینترنت وای فای و پارکینگ رایگان نیز فراهم است.

هر اتاق دارای بالکن اختصاصی است و چشم اندازی به دریا و یا باغ دارد. اتاق ها همچنین شامل وسایل مدرن. تلویزیون متصل به ماهواره و کاناپه می باشند و حمام های بزرگ شامل دوش و وان جدا از هم می شوند.

در لانژ پلانگی (Pelangi) و یا بار کنار استخر کاسکید (Cascade) انواع نوشیدنی های طراوت بخش همراه با اسنک سبک ارائه می گردد و شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. رستوران Cba غذای دریایی تازه به سبک خاصی ارائه می کند و رستوران Spice Market به ارائه انواع غذاهای آسیایی می پردازد. 

میهمانان می توانند از امکانات سلامتی و تندرستی هتل شامل اسپا. باشگاه ورزشی و ورزش های آبی استفاده کنند. کودکان نیز می توانند در باشگاه کودکان بازی کنند. خدمات نگهداری از نوزاد نیز بنابر درخواست امکان پذیر است.

موزه Rice Garden در 650 متری و آکواریوم زیر آبی لنکاوی در فاصله 1.7 کیلومتری ریزورت قرار دارد. این مجموعه با فرودگاه  بین المللی لنکاوی نیز فاصله ای به میزان 7.7 کیلومتر دارد.


عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.