هتل کارتون استانبول

Booking Rate : 6/1

توضیحات

هتل کارتون استانبول | Cartoon Hotel

هتل چهار ستاره کارتون استانبول (Cartoon Hotel) شبیه به دنیای کارتون ها دکور شده است. موقعیت قرار گیری آن دقیقا در قلب شهر استانبول کشور ترکیه است و در محله ای قدیمی به نام بیگلو ساخته شده است که موجب شده دسترسی آسانی به بسیاری از جاذبه های این شهر و فرودگاه آتاتورک داشته باشد.

خدمات رفاهی هتل کارتون استانبول:

صبحانه در این هتل رایگان است. پذیرش کارهای لازم برای تحویل اتاق را با سرعت زیادی انجام می دهد و از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می توانید اتاق را تحویل بگیرید. برای خرج از هتل نیز بین ساعت ۱۲ تا ۱ ظهر زمان خواهید داشت. البته اگه زمان پرواز شما تفاوت زیادی دارد نگران نباشید می توانید وسایلتان را در انبار چمدان بگذارید و در شهر گردش کنید. ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع می باشد. محوطه های جداگانه ای برای سیگاری ها و غیرسیگاری ها تعبیه شده است.

 

    تجهیزات برای افراد دارای محدودیت های جسمی
    گاو صندوق (پولی)
    بطری آب
    اجاره خودرو
    پارکینگ نزدیک پولی
    انبار چمدان
    تبدیل ارز
    پذیرش ۲۴ ساعته
    آسانسور
    روزنامه
    خدمات خشکشویی
    تهویه هوای مطبوع
    سرویس روزانه
    اتاق کنفرانس

امکانات تفریحی هتل کارتون استانبول

مهمانان هتل می توانند از اینترنت بی سیم رایگان در تمامی اتاق ها و فضاهای عمومی هتل استفاده کنند. امکان خرید تورهای گردشگری در مناطق نزدیک به هتل در لابی هتل وجود دارد. اتاق های هتل مناسب برای خانواده همراه با کودک می باشند.

رستوران هتل:

رستوران آیشا: دارای دیوار، سقف و آسانسور شیشه ای است و صرف شام در آن می تواند تجربه ای کاملا متفاوت باشد. رستوران انواع غذاهای خاورمیانه ای و ترکی را برای هر سه وعده غذایی به صورت انتخابی از منو سرو می کند.

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل کارتون استانبول دارای دستگاه تهویه هوای مطبوع هستند و می توانید لوازم ارزشمند خود را درون گاوصندوق قرار دهید. داخل اتاق ها تلویزیون های صفحه تخت متصل به شکبه های ماهواره ای و کابلی وحود دارد و در برخی از اتاق ها سیگار کشیدن آزاد و در برخی دیگر ممنوع است پس قبل از تحویل گرفتن اتاق حتما این مورد را اطلاع دهید. اتاق ها دارای حوله، سشوار و خمام می باشند و پس از هربار نظافت روزانه وسایل آرایشی بهداشتی لازم شارژ می شوند. تجهیزات لازم برای اتو نیز در اتاق قرار داده شده است. کتری برقی، تلفن و میز نیز موجود است.

انواع اتاق های هتل

    اتاق دابل: این اتاق ها ۲۰ متر مربع وسعت دارند و دارای یک دو سینگل یا یک تخت بزرگ دابل سایز هستند و دو بزرگسال می توانند در آن اقامت کنند.
    اتاق اکسکیوتیو دابل: اتاق هایی با ۳۰ متر مربع وسعت که دارای یک تخت دابل بزرگ می باشند و می توانند میزبان ۲ بزرگ سال همراه یک کودک باشند.
    دو اتاق دابل متصل به هم: این اتاق ها مجموعا ۶۰ متر مربع مساحت و دارای یک تخت دابل بزرگ همراه با دو تخت سینگل هستند که امکان اضافه کردن تخت به آن نیز وجود دارد و ۴ بزرگ سال همراه یک کودک می توانند در آن اقامت کنند.
    اتاق دابل بوجت: با ۱۷ متر مربع وسعت دارای یک تخت دابل بزرگ یا دو تخت سینگل می باشند که دو بزرگ سال آخرین ظرفیت آن است.

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

    مسجد لالالی: ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد اگر پیاده به آنجا بروید ۱ ساعت و با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به آن خواهید رسید. با مترو نیز ۱۴ دقیقه طول می کشد.
    میدان بایزید:۳ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۲ دقیقه ای و با مترو ۲۰ دقیقه ای طی کنید. پیاده هم حدودا ۶۰ دقیقه در راه خواهید بود.
    مسجد سلیمانیه:این مسجد حدودا ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۰ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از تراموا ۲۷ دقیقه ای و با اتوبوس ۲۰ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا ۵۰ دقیقه طول می کشد.
    بازار ادویه و بازار بزرگ استانبول: ۵ کیلومتر تا هتل کارتون استانبول فاصله دارد. پیاده روی تا آنجا ۴۵ دقیقه طول می کشد، با تاکسی ۱۸ دقیقه ای، با مترو ۲۲ دقیقه ای و با تراموا ۲۸ دقیقه ای خواهید رسید.
    مسجد آبی: این مسجد حدودا ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۳ دقیقه ای و با استفاده از تراموا ۲۰ دقیقه ای می رسید.
    ایاصوفیه:حدودا ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۲ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۲۰ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
    خیابان استقلال:تنها ۲۰۰ متر با شما فاصله دارد و با یک پیاده روی خیلی کوتاه شما در این خیابان خواهید بود.
    کاخ دلما باغچه:۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۶ دقیقه ای طی کنید. پیاده نیز تنها ۲۰ دقیقه راه در پیش دارید.
    میدان تکسیم:۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که با تاکسی این مسیر ۷ دقیقه ای و پیاده تنها ۲ دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.
    فرودگاه آتاتورک استانبول: ۲۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۲۵ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۵ دقیقه زمان نیاز دارند.
    فرودگاه سابیها:۴۶ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.

 


امکانات

دارای صبحانه

کافی شاپ

خشکشویی

لابی

پارکینگ

عمومی Wi-Fi

پذیرایی

رستوران


اتاق ها

مجموعه دوقلو با حمام اختصاصی (لوکس)

له در ستون و سطرآنچنان که لازم است

1250000 تومان/شب

اطلاعات اتاق

مجموعه دوقلو با حمام اختصاصی (لوکس)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

1250000 تومان/شب

اطلاعات اتاق

مجموعه دوقلو با حمام اختصاصی (لوکس)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

1250000 تومان/شب

اطلاعات اتاق

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.