Nova Plaza Square

نوا پلازا اسکوئر استانبول

Booking Rate : 7/8

توضیحات

هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر دارای امکاناتی مدرن است که در فاصله ٥٠ متر از میدان مشهور تکسیم و خیابان پرطرفدار و زنده استقلال فاصله دارد. خدمات تمیز کردن اتاق ها به صورت ٢٤ ساعته انجام می گیرد و اینترنت نیز به صورت رایگان در دسترس است.

اتاق هال هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئر دارای عایق ضد صدا هستند و هیچ چیز از شلوغی و سر و صدای بیرون متوجه نخواهید شد و اقامتی راحت و آرام خواهید داشت. کفپوش اتاق ها پارکت است و حمام مرمری مجهز به دوش دارند. تمامی اتاق ها تهویه کننده هوا ، صندوق امانات و تلویزیون صفحه تخت دارند. خدمات خشکشویی نیز به درخواست میهمانان هتل انجام می گیرد.

میهمانان هتل می توانند انواع غذاهای ترکی و بین المللی را در رستوران هتل میل کنند. اطراف هتل نیز غذاخوری های متعددی وجود دارد که به صورت ٢٤ ساعته باز هستند.

ایستگاه متروی میدان تکسیم ٣٠٠ متر از این هتل فاصله دارد. با هماهنگی هتل می توانید به شهر قدیمی استانبول و منطقه سلطان احمد بروید. مرکز کنگره استانبول و کنسرت هال و تئاتر ارتغرول نیز ١.٢ کیلومتر فاصله دارد. 

فاصله فرودگاه بین المللی تا هتل نوا پلازا تکسیم اسکوئرنزدیک به ٣٨ کیلومتر است. خدمات ترانسفر فرودگاهی با هزینه جداگانه انجام پذیر است. 


محل هتل بر روی نقشه


عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.