کاتالوگ تورهای خارجی سان سیر ویژه نوروز 99 را اینجا ببینید.

نوروز 99 با سان سیر

نوروز 99 در راه است و اگر تمایل دارید در تعطیلات نوروز ۹۹  به سفر بروید، سان سیر همراه شماست تا مقصد نوروزی مورد علاقه‌تان را برای سفر انتخاب کنید. در انتخاب تورهای نوروزی یکی از مهم‌ترین نکات، توجه به آب و هوای مقصد مورد نظر است. علاوه بر این اگر از خدمات تور استفاده کنید وقت‌تان در پیدا کردن جاذبه‌ها و انتخاب مسیر تلف نمی‌شود. تیم حرفه ای سان سیر، برنامه سفرهای نوروز 99 را به شکلی طراحی کرده‌اند تا حداکثر استفاده را از روز‌های سفرتان داشته باشید.

معرفی تورهای نوروز99 با سان سیر

شما می‌‌توانید از خدمات تورهای داخلی نوروز 99 در قالب تورهای چند روزه استفاده کنید.
تورهای خارجی نوروز 99 سان سیر، امسال متنوع‌تر از سال‌های گذشته هستند. می‌توانید از میان  تورهای خارجی، تور مورد علاقه‌تان را برای نوروز انتخاب کنید. تورهای خارجی نوروزی امسال، حاصل سال‌ها تجربه‌ی مدیران سان سیر است.

نکات مهم در خرید تورهای نوروز 99

•    مهم‌ترین نکته توجه به زمان خرید تورهاست.  تورهای نوروز99، به خصوص تورهای داخلی با سرعت تکمیل می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم خرید این تورها را به روزهای پایانی سال موکول نکنید و زودتر اقدام به خرید کنید. 
•    در سفرهای خارجی نوروزی نیز، خرید زودهنگام بلیط هواپیما تاثیر به سزایی در قیمت سفر شما دارد. با نزدیک‌تر شدن زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید با خرید زودهنگام تور و بلیط پرواز خود از مزایای خرید بلیط ارزان‌قیمت برای مقاصد خارجی در نوروز 99 استفاده کنید.

 

   
         
   

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.