تور فرانسه- سوئیس | سان سیر


تهران (هواپیما)
پاریس (هواپیما)
8شب و 9رورز
لوگانو (هواپیما)
8شب و 9رورز

اطلاعات تور

شروع

حرکت از تهران

زمان: 1398/10/09 ساعت :

شروع

حرکت برگشت از لوگانو

زمان: 1398/10/17 ساعت :

توضیحات


روز اول                    تهران – پاریس
ورود به فرودگاه شارل دوگل با پرواز ایران ایر و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار.
 اقامت شب در هتل 4 ستاره Concorde Montparnasse  یا مشابه در پاریس.
اقامت شب در پاریس.

روز دوم                    پاریس
09:00 امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه ، کلیسای نوتردام پاریس، محله مونتمارترو کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست. ( در صورت امکان)
اقامت شب در پاریس.

روز سوم                    پاریس
روز آزاد در پاریس.
اقامت شب در پاریس.

روز چهارم                    پاریس
09:00 بعد از صبحانه، خود را برای گشتی نیم روز در پاریس آماده کنید. در ابتدا از ساختمان اپرای گارنیه دیدن می کنید و سپس به موزه به یادماندنی و جذاب عطر به نام فراگونار Fragonard خواهید رفت. آن جا این فرصت را خواهید داشت که عطر خود را از رایحه های محبوب خود بسازید.
اقامت شب در پاریس.
روز پنجم                    پاریس- میلان - لوگانو
ترانسفر از هتل با اتوبوس به سمت فرودگاه پاریس برای پرواز به سمت میلان.
پاریس - میلان     EasyJet (در صورت امکان)
ترانسفر به هتل 4 ستاره Hotel de la Paix  یا مشابه و تحویل اتاق ها.
اقامت شب در لوگانو.

روز ششم                لوگانو-مورکوت-مندریسیو –لوگانو  

پس از صرف صبحانه، گشت و گذار در شهر لوگانو و دیدنیهای این شهر زیبا. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت یکی از زیباترین روستاهای سوییس توقف میکنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد.
سپس به سمت مندریسیو حرکت خواهید کرد و در راه از پارک سوییس مینیاتور بازدید خواهیدکرد که از جذابیت خاصی برخوردار است. در مندریسیو که یکی از بزرگترین مرکز خرید های اروپا به نام Fox Town در آن قراردارد، میتوانید به طور آزادانه به خرید سوغاتی و یا لوازم و البسه دلخواه خود بپردازید.
بازگشت به هتل.
اقامت شب در لوگانو.

روز هفتم                   لوگانو
روز آزاد در لوگانو.
 اقامت شب در لوگانو.

روزهشتم                لوگانو- لوکارنو – آسکونا - لوگانو

گشت نیم روز از شهرهای زیبا و بی نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر بدیع آن شما را شگفت زده خواهد کرد.
گشت شما با وسایل نقلیه عمومی (قطار و اتوبوس) و با همراهی راهنما انجام خواهد شد.
بازگشت به لوگانو.
اقامت شب در لوگانو.

روز نهم                    لوگانو-میلان - تهران
ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه میلان برای پرواز برگشت به ایران با پرواز هواپیمایی ایران ایر.
ورود به فرودگاه امام خمینی تهران.

به امید دیدار شما در سفرهای بعدی ما!

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز 1-اصل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی 2-فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد. 3-دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن 4-کپی A4 گذرنامه ( بسیار واضح) 5-کپی A4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شنگن، انگلستان، آمریکا و کانادا 6-ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه ( بسیار واضح) 7-گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت )حداقل 70 میلیون که به صلاحدید تک تراول مبلغ نهایی تعیین می شود.( 8-ترجمه سند ملکی 9-رزرو هتل برای کل مدت سفر 10-مدارک شغلی برای افراد شاغل: • گواهی اشتغال به کار • ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی یا ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی و غیره • ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان: • ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه 11-برنامه دقیق سفر 12-کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس 13-کپی A4 بیمه مسافرتی 14- نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن) 15-ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و VFS: در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است: 26.5 یورو به ازای هر پرونده / 8200000 ریال برای افراد بالای 12 سال / 4800000 ریال برای کودکان 6 تا 12 سال (برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. )

خدمات تور

این تور شامل موارد زیر است: بلیت پرواز بین الملل جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 8 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان

نام هتل
درجه هتل
سرویس ها
قیمت یک تخته
قیمت دو تخته
کودک 12-6
کودک 6-2

4*BB

4*BB

0 + 1940 یورو
0 + 1440 یورو
0 + 1090 یورو
0 + 0 یورو

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.