Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور استانبول - سان سیر

تور استانبول

تور استانبول

استانبول بزرگترین شهر و مهم ترین قطب اقتصادی کشور ترکیه است. استانبول هر ساله گردشگران و مسافران بسیاری را میزبانی می کند و دارای رتبه سوم گردشگری و جذب توریست می باشد. دو بافت متفاوت آسیایی و اروپایی شهر زیبای استانبول طرفداران و علاقه مندان تور استانبول را دو چندان کرده است. شهر زیبای استانبول تنها شهری است که نیمی از آن در اروپا و نیمی از آن در قاره آسیا است و گردشگران زیادی تعطیلات خود را در کنار سواحل چشم نواز استانبول سپری می کنند.

استانبول به عنوان یکی از بزرگترین مراکز گردشگری کشور ترکیه بخاطر تنوع در اماکن تفریحی و و اثار و جاذبه های گردشگری و مساجد بسیار زیبا موجب شده تا بسیاری از افراد تور استانبول را یکی از انتخاب های سفر خود برای هر زمانی از سال قرار دهند. یکی از مهمترین دلایل استقبال از تور استانبول بهره مندی از صنعت پوشاک کشور ترکیه و خرید و واردات پوشاک این کشور می باشد.

استانبول که یکی از مراکز علمی، تاریخی، اقتصادی و تفریحی کشور ترکیه است معمولا آب و هوایی مرطوب دارد و تابستان هایی گرم که با رطوبت هوا همراه است و در زمستان ها بارش برف و باران را تجربه می کند.

بهترین زمان تور استانبول

بهترین زمان برای تور استانبول تابستان ها است. جالب است بدانید جزیره تاریخی استانبول قدیم، امین اونو و فاتح از مناطق اصلی شهر استانبول می باشند. برج های بزرگ و ساختمان های عظیم که نشان دهنده اتانبول مدرن می باشند درمنطقه امین اونو و فاتح قرار دارند اما بافت قدیمی شهر استانبول در جزیره تاریخی استانبول قدیم قرار دارد که علاقه مندان زیادی از تور استانبول را به بخود جذب می نماید. اما استانبول قدیم با بناهایی قدیمی و تاریخی پوشانده است شده که مورد توجه گردشگران تور استانبول قرار می گیرد. جمعیت این کشور تقربیا ده میلیون نفر بوده و زبان اصلی این شهر و کشور ترکی استانبولی می باشد. همسایگی کشور ترکیه با کشور عزیزمان ایران موجب شده است تا افراد بسیاری از هموطنانمان در هر زمانی از سال تور استانبول را برای سفر انتخاب می کنند.

برای سفر به مرجع گردشگری، شهر استانبول توصیه می شود تا از هتل های با کیفیت و مطلوب ۴ ستاره و بالاتر شهر استانبول استفاده کنید، هتل های ارزان تور استانبول مناسب گردشگران این تور نمی باشد.

[wptg_comparison_table id=”81″]

You can send your inquiry via the form below.