Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تفریحات شبانه کیش؛ جنگ ها و کنسرت های شاد و مفرح - سان سیر

تفریحات شبانه کیش؛ جنگ ها و کنسرت های شاد و مفرح

تفریحات شبانه کیش خود به یکی از جاذبه های این جزیره زیبا تبدیل شده اند. شب ها در جزیره کیش، معمولاً بسیار آرام و خنک است. پیاده روی در ساحل، قایق سواری در شب های آرام کیش و دوچرخه سواری میتواند بسیار دلچسب باشد. این آرامش برای اکثر مسافران بسیار دلچسب است اما ممکن است بخواهید به شب های جزیره، کمی هیجان اضافه کنید. جزیره کیش با توجه به اینکه سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، به محل برگزاری جنگ های شادی و کنسرت های محبوب تبدیل شده است. تمامی این تفریحات شبانه برای خانواده ها برنامه ریزی شده است و میتواند اوقات خوشی را برای خانواده ها رقم بزند. در ادامه با سان سیر همراه باشید تا با برخی تفریحات شبانه کیش آشنا شویم:

قایق سواری در سواحل مرجانی

از قدیمی ترین تفریحات شبانه کیش میتوان به قایق های کف شیشه ای اشاره کرد. قایق های مخصوصی در جزیره کیش وجود دارد که قسمتی از کف آنها از جنس شیشه درست شده است. پس از تاریکی هوا میتوانید سوار این قایق ها شوید و به ساحل مرجانی اطراف جزیره کیش بروید. کف خلیج فارس را ببینید که مملو از حیوانات گوناگون و زیبا است.

قایق سواری کیش

گشت دور جزیره

گشت شهری دور جزیره از  بعد از ظهر شروع می شود و موقع غروب خورشید در یک مکان زیبا ختم می شود. در این گشت شهر زیرزمینی کاریز، درخت سبز و شهر باستانی حریره را هم می بنید و هنگام غروب خورشید به کشتی یونانی می رسند که در آن نور زیبای غروب یکی از زیباترین مناظر دریا را به خود میگیرد.

گشت دور جزیره کیش

جنگ و کنسرت در کیش

از این برنامه های زنده شبانه می توان به جنگ ‌های شبانه کیش اشاره کرد که هر شب از ساعت ۹ شب شروع می‌ شوند و تا پاسی از شب ادامه دارند. این برنامه‌ ها به دلیل اینکه در منطقه آزاد کیش اجرا می ‌شوند با بقیه برنامه‌ های اجرا شده در ایران بسیار متفاوت است. جزیره زیبای کیش تعداد بی شماری رستوران دارد که برخی از آن ها به دلیل اجرا زنده موسیقی و برخی برنامه‌ های مرفه و شاد برای تفریحات شبانه بسیار عالی هستند. جنگ ها و کنسرت های شبانه از برترین تفریحات شب های کیش به شمار می آیند.

کنسرت در کیش

بولینگ جزیره کیش

در جزیره کیش یک سالن بولینگ بسیار بزرگ، استاندارد و شیک وجود دارد که میتواند به مقصد مناسبی برای تفریحات شبانه کیش برای شما تبدیل شود. نزدیک بودن این سالن بولینگ به اسکله تفریحی و مراکز خرید میتواند از نقاط قوت آن باشد. در یک شب همزمان میتوانید به جاذبه های مختلفی سر بزنید.

بولینگ کیش

شام روی کشتی

چند کشتی در جزیره وجود دارند که شب ها، برنامه های شادی را برای مسافران تور کیش فراهم می آورند و با شام به همراه موسیقی زنده بر روی دریای خلیج فارس از آن ها پذیرایی می کنند. این برنامه برای علاقه مندان به دریا و برنامه های شاد میتواند بسیار سرگرم کننده باشد. معمولاً ساعت حرکت این کشتی ها از ساعت ۷ شب به بعد می باشد و از اسکله تفریحی جزیره حرکت می کنند.

شام روی کشتی

مطالب پیشنهادی