امتیاز دهید

آژانس هواپیمایی و جهانگردی سان سیر مفتخر است در ۲ سال گذشته، تنها طرف قرارداد با سازمان نظام پزشکی اصفهان بوده است. همکاری سان سیر و نظام پزشکی به افزایش رابطه گرم و صمیمی با پزشکان محترم استان اصفهان منجر شده است. مجموعه سان سیر همواره در تلاش بوده است تا با افزایش کیفیت خدمات، رضایتمندی پزشکان محترم را بیش از پیش به دست آورد. در ادامه با سان سیر همراه باشید تا برخی خدمات و جنبه های مختلف همکاری سان سیر و نظام پزشکی اصفهان را مرور کنیم:

همکاری سان سیر و نظام پزشکی اصفهان

پزشکان همواره به سبب شغل دقیق و پراسترس به دنبال افزایش آرامش زندگیشان هستند. سپری کردن روزها به همراه بیماران و پیگیری برای بهبود وضع آن ها، باعث میشود تا وقت کمی برای فکر کردن به مقاصد تفریحی و سفر داشته باشند. آژانس هواپیمایی سان سیر همواره در این دو سال در این زمینه پزشکان و مراجعین محترم را یاری نموده است. در این آژانس تلاش کردیم تا با توجه به نیازها، سلایق و علایق فردی بهترین پیشنهادها را برای شما پزشکان ارائه دهیم. نتیجه این امر به رابطه ای عمیق و سفرهای بسیاری از پزشکان استان اصفهان با این آژانس شده است.

یکی از افتخارات همیشگی این آژانس، اعتماد همیشگی این صنف محترم به ماست. اعتمادی که باعث تکرار همکاری با پزشکان و ادامه داشتن این رابطه باشد. مهم ترین ویژگی یک سفر بعد از اعتماد به میزبان، کیفیت آن است. سان سیر معتقد است کیفیت مهم ترین عامل ایجاد رضایت مسافران است. این آژانس با استفاده از کادر جوان، مجرب و خوش برخورد سعی در افزایش کیفیت تعامل با مسافران را دارد. ایجاد پکیج های تورهای باکیفیت مخصوص پزشکان، از دیگر خدمات آژانس سان سیر است. در این تورها کیفیت پرواز، هتل و امکانات ارائه شده همیشه دغدغه اصلی ما بوده است.

خدمات ارائه شده مخصوص پزشکان

با طولانی تر شدن همکاری سان سیر و نظام پزشکی، این آژانس اقدام به ایجاد سرویس ها و پیشنهاداتی مخصوص پزشکان محترم استان اصفهان کرده است. در این پیشنهادات شرایط پزشکان به طور ویژه مد نظر قرار داده شده است تا سفری آرام و با اطمینان داشته باشند.

تور ویژه پزشکان

پزشک های محترم اصفهان به دلیل مشغله های کاری ممکن است فقط در ایام خاصی بتوانند به سفر بروند. این ایام خاص معمولاً با شلوغی و ازدحام همراه است و در نتیجه افزایش قیمت ها و کاهش خدمات را به دنبال دارد. آژانس سان سیر تورهای ویژه پزشکان ترتیب داده است تا در شرایط شلوغی، این عزیزان بدون دغدغه و با آرامش کامل، سفری آسوده را تجربه کنند. تورهای ویژه به مقاصد استانبول، گرجستان، بلغارستان، دوبی، فرانسه، انگلستان، ایتالیا و بسیاری کشورهای دیگر در نظر گرفته شده است.
تور ویژه پزشکان

تورهای نمایشگاهی

پزشکان با قرار داشتن در لبه علم و دانش، ممکن است به نمایشگاه ها و سمینارهای مختلفی در کشورهای مختلف جهان دعوت شوند. ما در آژانس سان سیر در تلاش هستیم با در نظر گرفتن زمان نمایشگاه ها و هماهنگی با هتل های طرف قرارداد بهترین و بهینه ترین سفر ممکن را برای شما ترتیب دهیم.

تور نمایشگاهی

بلیط هواپیما

یکی از جنبه های همکاری سان سیر و نظام پزشکی تهیه بلیط هواپیما است. از مهم ترین دغدغه های تمام مسافران یافتن بلیط های هواپیما بر اساس زمان نیاز است. سان سیر متعهد است که با توجه به زمان درخواست و زمان مناسب برای مسافر، بهترین بلیط ها را با نرخ های مطلوب تهیه کند. برای این منظور سان سیر از وب سایت های معتبر حوزه بلیط هواپیما استفاده میکند.

بلیط هواپیما

رزرو هتل

هر موقعی از سال و در تمام ایام شلوغ سان سیر با استفاده از هتل های گارانتی و طرف قرارداد می تواند برای پزشکان محترم و مسافران هتل های مورد نیاز آن ها را تأمین کند. رزرو هتل های ۴ و ۵ ستاره در داخل کشور و در کشور های ترکیه، بلغارستان، گرجستان، روسیه، قطر، امارت متحده عربی و بسیاری کشور دیگر با آژانس سان سیر همکاری میکنند.

ررو هتل

ارتباط با کارشناسان فروش سان سیر

برای ارتباط با مشاوران و کارشناسان فروش سان سیر با شماره ۳۶۶۸۳۳۳۳ تماس بگیرید. همچنین برای بهره مندی از پیشنهادات ویژه به مناسبت همکاری سان سیر و نظام پزشکی، به کانال تلگرام ویژه پزشکان محترم استان اصفهان مراجعه فرمایید.

ثبت دیدگاه