پرواز چارتر از اصفهان 

آژانس هواپیمایی سان سیر

پرواز چارتر ، بلیط چارتر و تورهای چارتری

چارتر به معنی اجاره کردن هتل ، قطار، هواپیما و … به صورت دربست می باشد، احتمالاً برای سفر و گشت و گذار و استفاده از تور و بلیط کلمه «چارتر» یا پرواز چارتر به گوشتان خورده است و اصطلاحی است که در آژانس های مسافرتی از آن زیاد استفاده میکنند و مسافر زمان خرید بلیط یا توربا آن رو به رو میشود.

بلیط های هواپیما در مسیر های پر رفت و آمد به صورت عمده توسط آژانس خریداری می گردد تا نسبت به خرید تک هزینه کمتری داشته باشد.شما به عنوان مسافر نمیتوانید از طریق ایرلاین درخواست بلیط چارتر دهید و برای خرید باید به آژانس ها و یا شرکت های مسافرتی چارتر کننده مراجعه کنید.

اکثر وقت ها مسیر های شلوغ و پر رفت و آمد توسط آژانس های مسافرتی اجاره می شود و شرکت چارتر کننده میتواند بلیط را نرخ گذاری کند به همین دلیل است زمان خرید بلیط یا تور قیمت ها متغییر است و  موقع سفر ممکن است مسافری را ببینید که بلیط هم مسیر شما را  نصف قیمت خریده باشد.

احتمال دارد در پرواز مسافری را ببینید که همان بلیط شما را با نصف قیمت خریده باشد، این مورد زمانی رخ میدهد که ۱ الی ۲ روز قبل پرواز باشد ولی پرواز یا تور شرکت چارتر کننده فروش نرفته باشد به همین دلیل برای جلوگیری از ضرر بلیط ها را ارزان تر می فروشند. به طور مثال برای پرواز چارتر از اصفهان به مشهد می توانید بلیط چارتر ارزان تهیه کنید.

تاریخ های تعطیلی و یا روزهایی که عید می باشد به دلیل تعداد زیاد مسافر نمی توانید بلیط ارزان و چارتر پیدا کنید و حتی به دلیل افزایش مسافر ممکن است نرخ بلیط ها گران تر هم بشود.

نکته ای که در مورد بلیط های سیستمی باید در نظر گرفت این است که هزینه بلیط ها مدام در حال تغییر است و خیلی مواقع در مقایسه با بلیط های سیستمی ارزان تر می باشد. شاید از خودتان بپرسید که این تغییر قیمت دقیقا به چه چیزی بستگی دارد، این تغییر قیمت ها به میزان تقاضای مسافر بستگی دارد.

 

پرواز چارتر از اصفهان

پرواز چارتر از اصفهان – آژانس هواپیمایی سان سیر

مزایا و معایب بلیط های چارتری

– یکی از مهم ترین مزیت های بلیط چارتری این است که با صبر میتوانید بگردید و بلیط ارزان خریداری کنید.آژانس های چارتر کننده در مورد خرید بلیط پرواز چارتری و تورهای چارتری که دارند در سایت ها و یا شبکه های اجتمایی و یا تبلیغات سطح شهر اطلاع رسانی می کنند.شما میتوانید سایت هایی را پیدا کنید که لیستی از پروازهای چارتری را به طور کامل داشته باشند.

معایب بلیط های چارتری

۱- اگر بلیطی خریداری کردید و ناگهان اتفاقی رخ دهد و شما با مشکلی برخورد کنید که نتوانید از آن بلیط استفاده کنید بلیط یا توری که خرید کرده اید کامل سوخت میشود و هیچ هزینه ای به شما برگردانده نمیشود.

۲- یکی دیگر از معایب بلیط چارتری میتوان به این که هیچ تخفیفی و نرخ کمتری برای کودکان ندارد و هزینه بلیط آنها با بزرگسالان یکی است اشاره کرد.

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که هواپیمای چارتر با پرواز چارتر فرق میکند، هواپیماهای چارتر کوچک و لوکس می باشد و کمتر از ۱۰ نفر مسافر جابه جا میکند ولی پرواز چارتری همان طور که در مطلب فوق گفته شد آژانس های مسافرتی تعدادی صندلی از شرکت های هواپیمایی اجاره میکنند.

مزیت ها و معایب بلیط های سیستمی

بلیط هایی می باشد که شما چه آنها را از خود هواپیمایی خریده باشید چه از آژانس های مسافرتی قیمتشان فرقی نمیکند و یک نرخ میباشد و طبق نرخ مصوب شرکت های هوایی محاسبه میشود.

مزیت های بلیط سیستمی: ۱- در صورت خرید بلیط بخواهید آن را کنسل کنید و به هر دلیلی نتوانید از آن استفاده کنید میتوانید با درصدی خسارت طبق مصوبه شرکت های هوایی کنسل کنید، و باقی پولتان به شما برگردانده می شود.

۲- تفاوت قیمت بزرگسالان و کودکان ۲ الی ۱۲ سال و همچنین کودکان زیر ۲ سال می باشد. بنابراین پیشنهاد میشود اگر دارید با خانواده ای سفر میکنید که سن های مختلفی دارند از بلیط های سیستمی استفاده کنید.

 

پرواز چارتر

سیستم خرید بلیط پرواز تی سان

آیا برای همه مسیرها می تواند بلیط چارتر خرید کرد؟

اغلب اوقات برای مسیر های شلوغ و پر رفت و آمد مثل کیش ، مشهد و … بلیط چارتری وجود دارد.

آیا همه بلیط های چارتر معتبر می باشد؟

خیر ، در صورتی که بلیط های چارتری از آژانس معتبر نباشد مسافر ممکن است با مشکلات بعدی مواجه شود بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات مسافران باید از سایت های معتبر، بلیط چارتر تهیه کنند تا دغدغه ای بابت کنسلی و یا جعلی بودن آن نداشته باشید. با خرید بلیط از جاههای معتبر در صورت کنسلی که در موقع خیلی نادر اتفاق می افتد هزینه بلیط به مسافر برگردانده می شود.

سفری مطمئن ، لذت‌بخش و رویایی را با سان سیر تجربه کنید و بهترین لحظات زندگی خود را در زیباترین و دل انگیزترین مکان ها به ثبت برسانید . آژانس سان سیر برای تحقق بخشیدن سفرهای رویای شما از همه‌ی امکانات و تخصص خود برای ارائه خدمات ویژه تورهای اروپایی ، تور استانبول ، تور جام جهانی و تور نوروز ۱۳۹۷ و همچنین خدماتی دیگر همچون تور بلغارستان از اصفهان ، تور خارجی از اصفهان ، ویزای شینگن از اصفهان ، تور لحظه آخری از اصفهان ، پرواز چارتر از اصفهان ، تور ترکیه از اصفهان ، ویزای کانادا اصفهان استفاده می‌کند و شما مسافران گرامی در تمامی مراحل سفر خود از رزرو بلیط و هتل تا پایان راه حضور آژانس هواپیمایی سان سیر را احساس خواهید کرد.