05 شهریور 1398 سان سیر

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس در سراسر دنیا افراد بسیاری هستند که تقاضای ویزای کار و اقامت انگلستان را دارند. این اشتیاق برای گرفتن ویزای انگلیس دلایل مختلفی دارد از جمله اینکه با اخذ این ویزا میتوانید علاوه بر انگلستان به اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی نیز سفر کنید. استانداردهای بالای این کشور و امکانات گسترده اش برای کار، تحصیل و زندگی از جمله دلایل دیگر تقاضاهای فراوان برای سفر به انگلستان است. علاوه بر دلایلی که ذکر شد، مهر این ویزا در پاسپورت، اعتبار ویژه ای برای دارنده پاسپورت ایجاد میکند.

05 شهریور 1398 سان سیر

ویزای استرالیا

ویزای توریستی استرالیا، صفر تا صد استرالیا یکی از زیباترین و دیدنی ترین مقاصد گردشگری دنیاست که با داشتن سواحلی بی نظیر و زیبا، حیات وحش منحصر به فرد و غذاهای خوش مزه، هر ساله جمعیت زیادی از توریست ها را به خود جذب میکند. اگر شما هم یکی از طرفداران این کشور فوق العاده هستید، با ما همراه باشید تا صفر تا صد ویزای توریستی استرالیا را مرور کنیم.

05 شهریور 1398 سان سیر

ویزای شینگن

آژانس هواپیمایی سان سیر سال هاست که در زمینه اخذ ویزا فعالیت می کند. ویزای شنگن به علت محبوبیت، درخواست بالا و حساسیت هایی که دارد، به یک غول تبدیل شده است. آژانس سان سیر با سابقه طولانی در اخذ ویزای توریستی همچون شینگن، مفتخر است اعلام کند از این پس خدمات اخذ ویزای شینگن بلند مدت نیز انجام میدهد. هر شغلی و با هر تخصصی که دارید میتوانید با مراجعه به آژانس سان سیر و با مشاوره متخصصین این حوزه، ویزای خود را در کمترین زمان بگیرید.

05 شهریور 1398 سان سیر

ویزای کانادا

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌های علمی و نمایشگاه‌های تجاری، بازدید از جاذبه‌های گردشگری در قالب تور کانادا، تحصیل و یا استفاده از فرصت‌های مطالعاتی باشد؛ با هر هدف و انگیزه‌ای که بخواهید وارد این کشور شوید ملزم به دریافت ویزای کانادا هستید.

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.