قلعه فراملینگهام

قلعه فراملینگهام بر بالای یک تپه قرار گرفته و از جنس سنگ ساخته شده است. این قلعه زیبا نقش تاریخی مهمی را در دوره خانواده سلطنتی تودور، زمانی که خانواده هاوارد مالک قلعه بود بازی می کند. امروزه حصاربندی و ۱۳ برج آن، بازدیدکنندگان زیادی را برای پیاده روی بر روی دیوارهای قلعه به خود جلب می کند. درسال ۱۶۳۶ میلادی این قلعه به کالج Pembroke اهدا شد و ساختمان های داخلی آن برای ساخت یک نواخانه استفاده گردید. بازدیدکنندگان می توانند تاریخ قلعه را در نمایشگاه “از نیروگاه تا نواخانه” مورد بررسی قرار دهند و همچنین می توانند مقبره خانواده هاوارد را که در نزدیکی کلیسای سنت مایکل است تماشا کنند.

 


قلعه هایکلیر

قلعه ی هایکلیر، خانه ی زیبا و تاریخی ییلاقی به سبک جیکوبسن است که به عنوان لوکیشن اصلی سریال تلویزیونی دانتون ابی در سراسر جهان شهرت یافت. از قرن۱۷ این عمارت خارق العاده در مالکیت خانواده هربرت قرار داشته است. همچنین بازدیدکنندگان، نه تنها می توانند از کاخ ها و فضاهای داخلی آن ها دیدن کنند، بلکه امکان تماشای پارک ، باغ ها و بیشه هایی که در سراسر این منطقه پراکنده هستند هم برایشان وجود دارد.

 


قلعه کنسینگتون

کاخ کنسینگتون، اقامتگاه سلطنتی رسمی شاهزاده ویلیام و دوشس کیت است. با این حال، امکان بازدید برای عموم مردم وجود دارد. نکته ی مثبت اینکه، نمایشگاه های مختلفی در این مجموعه برپا می شود. در باغ های این کاخ، دریاچه ای مصنوعی، مسیرهای پیاده روی و گونه های گیاهی متنوع، فرصتی عالی را برای فرار از شلوغی و هرج ومرج زندگی شهری به وجود آورده اند.

 


قلعه ویندسور

 یکی از قدیمی ترین کاخ های سلطنتی جهان ویندسور می باشد. این قلعه برای حدود ۱۰۰۰ سال، میزبان خانواده ی سلطنتی بوده است و امروزه شما شانس این را دارید تا برای تماشای آپارتمان های سلطنتی در طی ۲ تا ۳ ساعت تور گردشی، از آن بازدید کنید. در ضمن این نکته را به خاطر داشته باشید که هنوز هم ملکه ی بریتانیا آخر هفته های خود را در این مکان می گذراند و رویدادهای زیادی را در آن برگزار می کند. این قلعه یک اقامتگاه واقعی سلطنتی به شمار می رود. بنابراین برای بازدید از قلعه ویندسور باید از قبل هماهنگی لازم را انجام بدهید چرا که در روزهای مراسم خاص در تعطیلی به سر می برد.

 


بهترین قلعه های انگلیس

در این ویدیو بهترین قلعه های انگلیس به نمایش گذاشته شده اند. این قلعه بر اساس نظرسنجی های مختلفی به محبوب ترین قلعه ها در میان گردشگران بدل شده اند.

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.