وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟
اگر میخواهید به کانادا سفر کنید بهتر است ابتدا اطلاعاتی درباره این کشور داشته باشید. کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانی هاست. این محبوبیت به دلایل مختلف می باشد، از جمله این دلایل وجود موقعیت های مناسب کاری و تحصیلی می باشد.
همچنین کانادا طبیعت منحصر به فردی دارد که آبشار نیاگارا و جنگل های برفی بخش کوچکی از آن است. سرزمین وسیع و جمعیت کم، باعث شده که این کشور پذیرای مهاجران از سراسر دنیا باشد. برای گرفتن ویزای کانادا باید ابتدا وقت سفارت بگیرید.


در اینجا شما را با نحوه گرفتن وقت سفارت آشنا میکنیم: برای این کار دو روش وجود دارد:
1) ثبت نام آنلاین                       2) مراجعه حضوری به سفارت
با توجه به اعلام وب سایت رسمی سفارت کانادا به مراتب شیوه بهتر و موثرتری می باشد. برای تعیین وقت آنلاین باید از طریق سایت VFS GLOBAL   اقدام کنید.
قابل ذکر است چنانچه حضورا به یکی از مراکز وک (VAC CENTER) دفاتر VFS GLOBAL  مراجعه کرده باشید، باز هم برای تعیین وقت سفارت و انجام انگشت نگاری باید به صورت آنلاین اقدام کنید.

مراحل تعیین وقت سفارت کانادا
ابتدا برای این کار باید در سایت VFS GLOBAL یک حساب کاربری ایجاد کنید. برایتان لینکی ایمیل میشود و از طریق آن حساب کاربری خود را فعال می کنید. کشوری که میخواهید انگشت نگاریتان در آنجا انجام شود را انتخاب میکنید و مراحل زیر را به دقت انجام میدهید.
-    دفتر VAC مورد نظرتان را از طریق سایت VFS GLOBAL انتخاب کنید.
-    به منوی BIOMETRIC ENROLMENT در بالای صفحه وارد شوید.
-    روی لینک SHEDULE AN APPOINTMENT کلیک کنید و وارد صفحه ایجاد کابری شوید.
-    لینک NEW USER را کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید سپس روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.
-    یک ایمیل به همراه لینک فعال سازی حساب کاربری برای شما فرستاده میشود، روی آن کلیک کنید و به صفحه VFS  کشور انتخابی تان بازگردانیده می شوید.
-    در این مرحله تاریخ مد نظرتان را وارد می کنید و صفحه وقت های خالی برای شما نشان داده می شود.
-    وقت مورد نظرتان را انتخاب کنید و دکمه CONFIRM  (تایید) را کلیک کنید.
مجموعه سان سیر جهت خدمت رسانی به مسافران، خدمات تعیین وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا را در چندین منطقه در دسترس مسافران خود قرار داده: آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، تفلیس، باکو و ایروان مناطقی هستند که مسافران می توانند وقت سفارت یا پیکاپ ویزای کانادا را در آنجا اقدام کنند.

 

عضویــت در خبــرنـــامه

بمنظور دریافت آخرین اخبار و آفر های ما ایمیل خود را وارد نمایید.