Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور آنتالیا آذر۹۷ - سان سیر

تور آنتالیا آذر۹۷

تور آنتالیا آذر۹۷

تور آنتالیا ویژه نمایشگاه کشاورزی در آژانس هواپیمایی سان سیر ارائه می گردد. این تور به صورت تور لحظه آخری و با قیمت استثنایی ارائه می شود.

جاذبه های آنتالیا در زمستان

با توجه به اینکه تور ویژه نمایشگاه کشاورزی در آنتالیا در زمستان برگزار می شود، برای بسیاری از مسافران سؤال هایی در مورد جاذبه های آنتالیا در زمستان مطرح می شود. کدام جاذبه های آنتالیا برای زمستان مناسب هستند؟ باید گفت که اگر به گردش در هوای سرد عادت دارید، آنتالیا برای شما یک مقصد مناسب و تا حد زیادی ارزان در زمستان است.

دهکده قدیمی یا Kaleici

دهکده ی هزارتو مانند Kaleici، برای قدم زنی و گشت و گذار در خیابان ها ساخته شده بود. در زمستان و موقعی که هنگام تور آنتالیا هوا سردتر می شود، گشت و گذار در این خیابان ها حال و هوای بسیار خوبی دارد. خیابان های سنگ فرش و کاخ های عثمانی این دهکده که باسازی شده و اکنون دارای سقف هایی با رنگ سفید و قرمز هستند، مکانی فوق العاده است که خیابان هایش مملو از انواع و اقسام هتل، رستوران، فروشگاه های تهیه ی سوغاتی، بوتیک و گالری های هنری است.

دهکده قدیمی

غار کاراین

غار کاراین که در نزدیکی دوسمالتی واقع شده، محل سکونت انسان های ماقبل تاریخ بوده و یافته هایی نیز از دوران پیشین و میانی «پارینه سنگی» در این مکان کشف شده است. حفاری هایی که در اینجا صورت گرفته، موجب کشف استخوان ها و دندان هایی مربوط به انسان های دوران نوسنگی شده است. برخی از کشفیات این غار در یک موزه ی کوچک و قابل توجهی که در اطراف همین منطقه واقع شده، به نمایش گذاشته شده اند.

غارهای عریض و قوس دار اینجا مکانی ایده آل برای غارنوردی محسوب می شود و در میان خانواده هایی که قصد رفتن به طبیعت را دارند، از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگر می توانید در ایام وسط هفته به این غار بیایید که نسبت به دیگر روزها، کمی خلوت تر است. اگر یک خودروی کرایه ای در تور آنتالیا داشته باشید، می توانید علاوه بر غار کاراین و موزه اش، به چشمه های کارستی این منطقه نیز رفته و یک روز فوق العاده برای خود رقم بزنید.

غار کاراین

قلعه رومی

در تور آنتالیا حتماً این برج قدیمی و زیبا ببینید. این قلعه ی پهن و استوانه ای شکل که ۱۴ متر ارتفاع دارد، در قرن دوم میلادی ساخته شد. قلعه ی رومی نمایی به سمت بندر قدیمی دارد و در اطراف پارک کارالی اوغلو واقع شده است. هیچ کس دقیقا نمی داند هدف از ساخت قلعه ی رومی چه بوده است اما بیشتر باستان شناسان بر این باور هستند که این قلعه، برج مراقبتی برای بندر پر رفت و آمد شهر بوده است.

قلعه رومی


[wptg_comparison_table id="89"]

You can send your inquiry via the form below.