Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸ - سان سیر

تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸

تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸

تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸ از آن دسته تورهای پرطرفدار نوروز است. این تور به صورت ویژه و با هواپیمایی پگاسوس و در هتل های ۴ و ۵ ستاره به برگزار می گردد. آنتالیا مروارید مدیترانه یکی از توریستی ترین نقاط روی کره ی زمین است که در تمامی فصول سال می توان به آن سفر کرد. این شهر با سواحل و مکان های تاریخی بی نظیرش یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه به حساب می آید، سالانه صدها هزار توریست با تور آنتالیا به مروارید مدیترانه سفر می کنند.

آنتالیا از آن دسته شهرهایی است که به سبب نزدیکی به دریایی خیره کننده مدیترانه دارای آب و هوای بسیار عالی و منحصر به فردی است آب و هوایی که سبب شده تا این شهر در هر لحظه و زمانی برای سفر مناسب جلوه کند اما به طور قطع فصل بهار و تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸ می تواند بهترین زمان برای سفر به این شهر باشد چرا که هم در این زمان می توانیم از آب و هوای مطلوب مدیترانه های به نحو احسنت بهره ببریم و هم تعطیلات نوروزی متفاوتی را برای خود و همسفرانمان رقم بزنیم و به یاد ماندنی ترین و شیرین ترین خاطرات را از این سفر به یادگار بگذاریم.

آب و هوای آنتالیا در نوروز

با رفتن زمستان، این شهر ساحلی جذاب تر و تور آنتالیا از اصفهان ویژه نوروز ۹۸ هم پرمسافرتر می شود. در این فصل به طور کلی آنتالیا گرم تر از دیگر شهرهای ترکیه است، هوایی با دمای بین ۸ تا ۱۳ درجه را تجربه می کنید. هوایی بهاری و فوق العاده عالی که البته هنوز برای شنا در سواحل این شهر سرد به نظر می رسد. با این حال این هوا برای قدم زدن کنار ساحل پس از همراهی با تور آنتالیا نوروز خاطره بسیار عالی برایتان می سازد.

تور آنتالیا از اصفهان

You can send your inquiry via the form below.