Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور تجاری هنگ کنگ - ماکائو - سان سیر

تور تجاری هنگ کنگ – ماکائو

تور تجاری هنگ کنگ – ماکائو

هنگ کنگ از یکی پیشرفته ترین شهرهای جهان است که در جنوب چین واقع شده است و شامل بیش از ۲۰۰ جزیره ی مختلف است. این تور تجاری هنگ کنگ – ماکائو به مناسبت نمایشگاه طلا، جواهر، الماس و نمایشگاه سنگ های زینتی و مروارید برگزار می گردد. در این تور ویژه، با حضور در نمایشگاه ها می توانید ۲۰۰ دلار هنگ کنگ به عنوان یارانه دریافت کنید.

تور تجاری هنگ کنگ - ماکائو

هنگ کنگ یکی از مهم ترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان بوده و یکی از محبوب ترین ها بین توریست ها، تور هنگ کنگ محسوب می شود. تنها ۲۵ درصد هنگ کنگ شهری و قابل سکونت است و مابقی آن شامل ۲۴ پارک، تپه و کوه های کوچک و بزرگ، جنگل های انبوه و سواحلی است که البته دسترسی آسانی دارند.

هنگ کنگ

عنوان گران ترین و لوکس ترین منطقه در جهان نیز به هنگ کنگ تعلق گرفته است. عنوانی که پس از ۱۱ سال از نیویورک گرفته شد. بیشترین خریداران رولزرویس در هنگ کنگ قرار دارند. از محبوب ترین مراکز گردشگری در تور هنگ کنگ، شهر زیبای استنلی در جنوب جزیره هنگ کنگ است. تور تجاری هنگ کنگ – ماکائو با سان سیر پیشنهادهای جذابی را به شما ارائه می دهد و می توانید در لوکس ترین هتل های این ابر شهر امروزی اقامت کنید.

[wptg_comparison_table id=”90″]

You can send your inquiry via the form below.