Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا - سان سیر

تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا

تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا

تیم ملی ایران پس از درخشش در جام جهانی روسیه، اکنون به یک رویداد منطقه ای میرود. جام ملت های آسیا امسال با توجه به بالا رفتن انتظار مردم از بازیکنان تیم ملی برای ما ایرانیان حساسیت ویژه تری دارد. نزدیک بودن محل برگزاری مسابقات به ایران، جاذبه های توریستی جذاب در دبی و هوای گرم و متبوع در این ایام سال، شور و شوق ویژه ای در هواداران تیم ملی ایجاد کرده است. آژانس سان سیر مفتخر است به منظور ارائه خدمات ویژه به هواداران تیم ملی، تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا را برگزار میکند.

تیم ملی ایران

آژانس هواپیمایی سان سیر با در نظر گرفتن کیفیت تورهای برگزاری و آرامش مسافران خود، تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا را از مبدأ اصفهان اجرا میکند. همچنین با عقد قرارداد با شرکت فلای دبی، تلاش کرده است پرواز با کیفیت و با قیمت بسیار پایین به مسافران خود پیشنهاد دهد. با گسترش روابط هواپیمایی فلای دبی و ایران در چند ماه اخیر، پروازهای این شرکت با هواپیماهای مدرن خود در فرودگاه های مختلفی از جمله فرودگاه شهید بهشتی اصفهان صورت میگیرد.

تور دبی ویژه بازی های جام ملت های آسیا

میزبان بازی های جام ملت ها

دبی به عنوان مقصد چنین رویداد ورزشی مهمی، بسیار هیجان انگیز است. جاذبه های دبی بسیار جذاب و حیرت انگیزند و هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب میکنند. جاذبه هایی نظیر پارک دلفین ها که در آن میتوانید با این حیوانات مهربان و باهوش به عکاسی و شنا بپردازید. در دبی می توانید به به دل کویر بزنید و در تورهای سافاری شرکت کنید. میتوانید از بلندترین برج دنیا، بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده دنیا، بزرگترین مجتمع تجاری دنیا و بسیاری جاذبه های دیدن فرمایید.

[wptg_comparison_table id=”95″]

You can send your inquiry via the form below.