Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور زمینی استانبول از اصفهان بهمن ۹۷ - سان سیر

تور زمینی استانبول از اصفهان بهمن ۹۷

تور زمینی استانبول از اصفهان بهمن ۹۷

با افزایش نرخ ارز در چند ماه گذشته و کاهش سفرهای خارجی، آژانس سان سیر اقدام به برگزاری تور زمینی استانبول از اصفهان به طور مستقیم کرده است. در این تور به طور ویژه ۱ نیم‌روز گردش در تبریز و ۴شب اقامت در هتل ۴ستاره استانبول در نظر گرفته شده است. تبریز که خود یک شهر توریستی جذاب است در این تور برای مسافرین عزیز در نظر گرفته شده است. بنابراین در این تور با یک نشان دو هدف و دو مقصد مهم گردشگری را خواهید دید. استفاده از اتوبوس VIP مدرن باعث میشود در طول سفر و در این مسیر زیبا از امنیت و آرامش لذت ببرید.

این تور شامل نیم روز گردش در شهر تبریز و سپس ۴شب اقامت در هتل ۴ستاره شهر استانبول میشود. همچنین گشت های مختلفی از جمله گشت کشتی به سمت استانبول، گشت خرید و یک گشت شهری در نظر گرفته شده است. تمامی این گشت ها به صورت رایگان داخل پکیج قرار دارد. همچنین وجود یک راهنمای فارسی زبان از مبدأ میتواند اوقات خوشی را برای مسافران رقم بزند. برگزاری تور ترکیه به ویژه تور استانبول از اصفهان خبر خوشی برای مسافرین عزیز است.

تور زمینی استانبول از اصفهان

گشت تبریز

تبریز از جمله شهر های ایران است که برای گردشگران بسیار جذاب است. بازار تاریخی تبریز، بزرگترین بازار سرپوشیده جهان شناخته میشود. بخش های از شهر تبریز معماری شبیه به شهر استانبول ترکیه دارد که به همین علت به استانبول ایران معروف شده است. از موارد جاذبه های شهر تبریز، آبگرم تبریز است. خواص معدنی و درمانی زیادی در مورد آبگرم تبریز بیان شده است که میتوان از مهمترین آنها به درمان مشکلات پوستی و تنفسی اشاره کرد. وجود توقف در این شهر و گشت ویژه از مزیت های تور زمینی استانبول از اصفهان است.

You can send your inquiry via the form below.