Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور چین ویژه نوروز ۹۸ - سان سیر

تور چین ویژه نوروز ۹۸

تور چین ویژه نوروز ۹۸

تور چین ویژه نوروز ۹۸ با کیفیت بالا و با قیمت استثنایی برای مسافران سان سیر ارائه می گردد. چین کشوری تاریخی است که طبیعت بی نظیری در خود دارد. این شرایط تاریخی و جغرافیایی باعث شده است که جاذبه های گردشگری مختلفی در این کشور وجود داشته باشد. چین از جمله کشورهایی است که در دو دهه اخیر رشد چشمگیری کرده است. یکی از ابعاد رشد چین، بعد گردشگری آن است. چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور هم اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین واردکننده بزرگ کالا است و دومین ‏اقتصاد بزرگ دنیا بر پایهٔ تولید ناخالص داخلی‎ ‎را در اختیار دارد‎.

برج مخابراتی شانگهای

جاذبه های چین

با توجه به آب هوای چین، تور چین ویژه نوروز ۹۸ میتواند یکی از بهترین مقاصد سفر در نوروز باشد. همچنین باتوجه به حضور ایرانیان زیادی در این کشور، چین با تمام عظمت خود نیز رنگ و آب نوروزی به خود میگیرد. آژانس سان سیر با توجه به تجربه خود در برگزاری تورهای لوکس و باکیفیت، شما عزیزان را به این سفر زیبا دعوت می کند.از ویژگی های تکرار نشدنی این تور ویژه، مسافرت از پکن به هانگزو با قطار سریع السیر است. با توجه به فراگیر بودن حمل و نقل ریلی در شرق آسیا و تکنولوژی پیشرفته آن در چین، این سفر می تواند یکی از کمیاب ترین تجربه ها در زندگی باشد.

میدان تیان آمن

گشت های ارائه شده در تور چین ویژه نوروز ۹۸ بسیار متنوع هستند. از بازدید از کاخ های تابستانی در پکن تا برج مخابراتی شانگاهی و معبد منحصر به فرد در هانگزو در این تور جای داده شده اند. همراه بودن یک راهنمای فارسی زبان در این سفر میتواند لذت سفر به کشور پهناور چین را دوچندان کند.

You can send your inquiry via the form below.