Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور کیش ۳شب مهر ۹۷ - سان سیر

تور کیش ۳شب مهر ۹۷

تور کیش ۳شب مهر ۹۷

تور کیش را می توان محبوب ترین تور داخلی در ایام پاییز و زمستان دانست. هوای مطلوب و بهاری، بازارهای ارزان و کاهش قیمت بلیط در این ایام به مسافران این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه، به سفری لذت بخش بروند. تورهای لحظه آخری کیش در سایت سان سیر ارزان ترین و با کیفیت ترین تورهای موجود به سمت جزیره زیبا کیش است. در سال ۹۷ با وجود افزایش قیمت بلیط هواپیما، اما همچنان در میان تورهای لحظه آخری سان سیر می توان تور ارزان و با کیفیت یافت.

تور کیش در ماه مهر

ماه مهر برای سفر به حاشیه خلیج فارس بسیار مناسب است. فصل صید میگوهای دریایی رو به اتمام و فصل صید میگوهای بوشهری آغاز می شود. جزیره کیش نیز همانند دیگر مناطق جنوب، مملو از میگو تازه میشود و شما در هر رستوران و خانه ای می توانید از غذاهای خوشمزه جنوبی تناول کنید.

میگو پفکی

میانگین قیمت کالاها و خدمات عمومی شامل مواد غذایی، رستوران‌ها، میوه، حمل‌ونقل و … در جزیره کیش بالاتر از میانگین قیمت در سرزمین اصلی (تهران و بقیه شهرها) است. قیمت گوشت تقریبا برابر با تهران است. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربین‌های دیجیتال و … نیز بدون اختلاف با تهران یا بعضاً گران‌تر است. قیمت پوشاک حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزان‌تر از شهرهای دیگر است و میتوانید با خرید خارج فصل تخفیف های فوق العاده ای از مغازه داران بگیرید.

[wptg_comparison_table id=”18″]

You can send your inquiry via the form below.