Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home2/sunseirc/public_html/wp-content/themes/travel-agency/header.php on line 1
تور یزدگردی آذر ۹۷ - سان سیر

تور یزدگردی آذر ۹۷

تور یزدگردی آذر ۹۷

ایرانگردی بخش مهمی از گردشگری است که متأسفانه نه توسط آژانس های مسافرتی و نه توسط هم میهنان عزیز، کمتر مورد توجه قرار گرفته است. یکی از زیباترین شهر های ایران، شهر کهن و باستانی یزد است. آژانس سان سیر در راستای تقویت ایرانگردی، به عنوان اولین تور، یزدگردی را به مسافران عزیز ارائه می دهد. تور یزدگردی در پاییز با تمیز شدن هوا به خاطر بادهای فصلی، فرصت خوبی برای رصد آسمان پرستاره شب های کویر را فراهم میکند. با سان سیر همراه باشید و تعطیلات رویایی را سپری کنید.

تور یزدگردی آذر ۹۷

قدمت یزد

یزد از نظر قدمت یکی از شهرهای کهن ایران. منطقه یزد یکی از سرزمین های باستانی اقوام ایرانی و دارای میراث درخشانی از فرهنگ و تمدن کهن و ادوار مختلف تاریخی با قدمت ۳ هزار سال است. برخی از مورخین، بنای اولیه شهر یزد را به زمان اسکندر مقدونی نسبت می دهند که وی زندانی ساخته و نام آن را چنین نهاده است و به اعتقاد عده ای دیگر از تاریخ نویسان در دوره ساسانیان به فرمان یزدگرد اول (۴۲۱-۳۳۹ م) در این محل شهری به نام «یزد گرد» بنا گردیده است.

آب و هوا یزد

آب و هوای استان عمدتا گرم و خشک است. مثل هر منطقه خشک دیگری،دنوسان درجه حرارت در زمستان و تابستان و حتی در شب و روز بسیار زیاد است. محدوده استان یزد جزئی از فلات مرکزی ایران است که کویرهای ایران نیز عمدتا در این فلات جای دارند. بخش بزرگی از مساحت محدوده استان را قسمت هایی از کویرهای مختلف پوشانده است. تور یزدگردی در پاییز با هر زمان دیگری متفاوت است. در این ماه معمولاً هوای یزد از دیگر شهر های ایران بهتر است.

شب های کویر

کویر یزد

سکوت کویر، آسمان پرستاره شب های کویر، دنیای ناشناخته کویر، تنها بخشی از ویژگی های این سرزمین شنی است. کویر یزد یکی از بکرترین و دیدنی ترین مناطق کویری ایران است و به درستی لقب «عروس کویر» را گرفته است. خوشبختانه استان یزد از پتانسیل زیادی در این زمینه برخوردار است. مناطق کویری مختلفی دارد و همگی از دسترسی و زیبایی خاصی برخوردار هستند.

کویر یزد

You can send your inquiry via the form below.